Startsida Klubbinformation A-Laget Ungdom Fotbollsskola Sponsorer Länkar Bloggen Forum

Ordförande Vice ordförande/ Sponsoransvarig Kassör/Senioransvarig

Jonny Ullgren
Tel. 070-341 78 88
jonny.ullgren@telia.com

Olle Lind
Tel.070-440 86 00
olle@ollelindgolv.se

Lennart Svahn
Tel. 070-440 86 06
lennart@ollelindgolv.se

Sekreterare

Ledamot/Ordförande Ungdomssektionen

Ledamot

Paul Loskog
Tel. 070-440 86 53
paul@ollelindgolv.se

Patrik Stolt
Tel. 070-575 05 82
patrik.stolt@gshydro.se

Lennart Holm
Tel.070-571 11 17
lennart.holm@gih.se

Ledamot

Ledamot

Ledamot

Jan Tillborg
Tel. 070-440 86 48
janne.tillborg@telia.com

Mikaela Lundkvist
Tel. 070-147 59 19
mikaelalundkvist@hotmail.com

Bengt Persson
Tel. 070-440 86 35

Suppleant

Suppleant
 

Mathias Heidrich
Tel. 070-749 10 00
mathias.heidrich@pehab.se

Thomas Holmberg
Tel. 070-732 55 50
thomas.holmberg@stadbolag1.com
 

 KLUBBINFORMATION

 Styrelse

 Bli medlem

 Historia

 Statistik

 Kansli


Samarbetspartners